Wzmocnij pożądanie seksualne przy użyciu feromonów Sexual Attraction


Wzmocnij pożądanie seksualne przy użyciu feromonów Sexual Attraction

Pożądanie seksualne jest naturalnym zjawiskiem wśród ludzi. Wieczorny flirt jest bardzo popularny i nie ma w nim nic złego. Problemem może jednak być nieśmiałość człowieka lub inne cechy, przez które nie może się przełamać, przez co efekty nocnych wyjść do klubu nie są zgodne z oczekiwaniami. Na szczęście nauka znalazła na to odpowiedź, którą są feromony!

Feromony Sexual Attraction dla kobiet

Feromony Sexual Attraction dla mężczyzn

Feromony Sexual Attraction dla kobiet i mężczyzn

Feromonami nazywa się bezwonne lotne związki, które są wydzielane przez wiele organizmów. Za ich pomocą zwierzę może znaleźć partnera i zwabić go w celu przedłużenia gatunku. Ludzie również mają zdolność ich produkcji, jednak znaczenie tych substancji oraz ich moc na przestrzeni tysiącleci znacznie osłabły. Dlatego spotykane obecnie na rynku feromony nie są naturalnymi preparatami, ale syntetykami o bardzo dokładnie opracowanej formule i znacznej efektywności.

Czytaj dalej..Feromony są stosowane w wielu sytuacjach. Za ich pomocą można na przykład uporać się z nieśmiałością, ponieważ substancje te działają nie tylko na otoczenie, ale także na użytkownika. Do tego dochodzi fakt, że człowiek za ich sprawą staje się bardziej towarzyski, nie boi się odezwać. Preparaty przydają się szczególnie podczas flirtu, ponieważ silnie oddziałują na płeć przeciwną, wzbudzają zachwyt i pożądanie. Przy tym wszystkim zaznaczają dominację i sprawiają, że otoczenie szanuje użytkownika oraz jego pomysły. Z tego powodu feromony sprawdzają się także w życiu zawodowym, kiedy dany człowiek chce się lepiej wyróżniać na tle zespołu, tym samym umożliwiając sobie awans. Badania potwierdzają także, że feromony mogą znacznie zwiększyć namiętność w łóżku. Okazuje się, że w sytuacji, kiedy występuje podniecenie, substancje te zwiększają je o około 200%. To więc genialna propozycja nie tylko dla samotnych, ale też par chcących wygonić nudę z sypialni i pozytywnie wpłynąć na swoje życie erotyczne.

Jakie feromony wybrać?

Istnieje wiele rodzajów feromonów na rynku, dlatego należy zachować uwagę podczas wyboru. Gotowe produkty dzieli się na koncentraty i modele zapachowe. W pierwszym przypadku chodzi o bezwonne, niewielkie buteleczki. Aplikuje się je bezpośrednio na skórę, rzadziej na ubrania. Jedną z ciekawszych propozycji w tym zakresie są specyfiki BTB. Uważa się je za skuteczne w nawiązywaniu nowych znajomości, flircie itd. Drugi rodzaj, czyli preparaty zapachowe, to mieszanka omawianych wyżej substancji z perfumami. Bardzo dobrym produktem są feromony Sexual Attraction, ponieważ te są szczególnie wskazane w celu flirtu i potęgowaniu podniecenia. Jeżeli nie wiesz jak rozbudzić namiętność u mężczyzny lub kobiety, to ten model dobrze się sprawdzi.

Feromony Sexual Attraction męskie

Feromony Sexual Attraction są polecane głównie ze względu na swój skład. Męskie odpowiedniki są bogate w alfa i beta androstenol, które działają kojąco na kobiety, podkreślają męskość, a do tego zachęcają do kontaktu. Androstenon natomiast wzbudza respekt, a androstadienon wprawia płeć piękną w fascynację. Na uwagę zasługuje także hipnotyzujący zapach tego produktu. Nuta bazy to paczula, wetiweria i piżmo, nuta serca to cedr, jaśmin, świerk, a nuta głowy to japoński kwiat wiśni i tuja.

Feromony Sexual Attraction damskie

Natomiast damskie feromony Sexual Attraction również posiadają w swoim składzie alfa i beta androstenol, które w tym przypadku zmniejszają napięcie użytkowniczki, otwierają ją na kontakt, a do tego przyciągają płeć przeciwną. Androstenon z kolei pozwoli zdominować otoczenie, a estratetraenol wpływa ożywczo i zachęca do przygód. Perfumy odznaczają się ładnym zapachem. Nuta głowy to imbir i lotos, nuta serca to papaja, orchidea i frezja, a nuta bazy to piasek, drewno i bursztyn.

Przyciągaj do siebie bez wysiłku!

Feromony Sexual Attraction – stosowanie

Stosowanie feromonów w każdym przypadku wymaga zachowania odpowiedniej uwagi przy rozpoczęciu używania. Główną i najważniejszą zasadą w tym zakresie jest zachowanie umiaru, ponieważ w przeciwnym wypadku osiągnie się wyniki odwrotne do zamierzonych. Z tego powodu producenci zalecają aplikowanie małych dawek i zwiększanie ich, jeżeli efekty nie będą występowały. Jest to związane z faktem, że ludzie mają różne predyspozycje co do stosowania feromonów.